دانلود SB Game Hacker v3.1 ابزار تقلب در بازی های اندروید + آموزش تصویری

دانلود SB Game Hacker v3.1 ابزار تقلب در بازی های اندروید + آموزش تصویری

آخرین نسخه برنامه SB Game Hacker برای اندروید

توجه : برای استفاده از این نرم افزار می بایست گوشی اندرویدی شما روت باشد

دانلود SB Game Hacker v3.1 ابزار تقلب در بازی های اندروید + آموزش تصویری

در این پست به معرفی نرم افزاری دیگر با نام SB Game Hacker می پردازیم که ابزاری بسیار بهتر و قوی تر از Game killer از دید اکثر گیمرهای اندرویدی است . چرا که این بازی توانایی بیشتر و بهتری در هک و افزایش پول و سکه و طلا و الماس در بازی ها را داراست.

نرم افزار SB Game Hacker یکی از بهترین ها در نوع خودش و شاید حتی بتوان گفت بهترین نرم افزار در نوع خودش است که به شما امکان هک و تقلب در بازی های اندروید را می دهد.

نمونه ای از عملکرد نرم افزار SB Game Hacker در بازی Castlestorm و به دست آوردن سکه و الماس به تعداد دلخواه

SBgameHacker 3.1 (12)

نکته : نرم افزار SB Game Hacker و کلیه نرم افزارهای مشابه چون با قوانین گوگل پلی مغایرت ندارند هیچ گاه در گوگل پلی قرار نمی گیرند.

آموزش تصویری استفاده از نرم افزار :

ابتدا آخرین نسخه از نرم افزار SB Game Hacker را از ادامه مطلب دانلود و بر روی گوشی اندرویدی روت شده خود نصب نمایید. حال وارد نرم افزار شده و آن را با زدن دکمه (    ) به حالت مینیمایز و مخفی در بیاورید ( در صورتی که وارد نرم افزار نشدید و منوی آن به نمایش در نیامد یک بار نرم افزار را Force Stop و مجددا اجرا کنید ) . حالا وارد بازی مورد نظرتان شوید ( ما در اینجا بازی  castlestorm را برای هک مد نظر قرار داده ایم و می خواهیم سکه و الماس مورد نیازمان را در بازی حتی در همان نسخه معمولی به دست آوریم )

وارد بازی  castlestorm شده مقداری بازی می کنیم تا مثلا سکه ما به عدد ۱۰۰ برسد و حالا علامت آچار در گوشه سمت چپ و قسمت بالای بازی که مربوط به نرم افزار SBgameHacker است را انتخاب می کنیم.

حال در اینجا در بخش  جستجوی نرم افزار عدد ۱۰۰ را جستجو می کنیم:

SBgameHacker 3.1 (2)

 پس از اتمام نتایج جستجو می بینید که تعداد ۳۲۹۱ تابع با مشخصه ۱۰۰ در بازی یافت شد که برای اینکه نرم افزار متوجه شود کدام عدد ۱۰۰ مورد نظر ماست ، عدد بسیار بزرگ و غیر قابل استفاده است:

SBgameHacker 3.1 (3)

پس مقداری دیگر بازی را ادامه داده و تعداد ۵۰ عدد سکه دیگر به دست می آوریم تا عدد ۱۰۰ به ۱۵۰ تغییر داده شود .  حالا مجدد در بخش جستجوی نرم افزار عدد ۱۵۰ را جستجو می کنیم:

SBgameHacker 3.1 (4)

می بینید که تعداد توابع ۱۵۰ یافت شده در نرم افزار به ۴ یا ۵ عدد کاهش یافت و حالا نرم افزار پس از تغییرات از ۱۰۰ سکه به ۱۵۰ سکه متوجه شد کدام عدد ۱۰۰ مد نظر ماست

پس خیلی ساده تعداد سکه مورد نظرمان مثلا ۹۹۹ سکه را در نرم افزار وارد کرد:

SBgameHacker 3.1 (5)

و گزینه Modify را انتخاب می کنیم . می بینید که پیغام زیر در نرم افزار نمایش داده می شود:

SBgameHacker 3.1 (6)

 حالا مقداری دیگر بازی کنید تا  حداقل ۱ سکه دیگر به دست آورید . به طور ناگهانی می بینید که پس از دریافت حتی ۱ عدد سکه به جای اینکه سکه های شما ۱۵۱ عدد شود به یکباره به عدد ۱۰۰۲۴تغییر داده شده است!

SBgameHacker 3.1 (7)

و اما مراحل برای به دست آوردن الماس هم به همین صورت است.  تعداد ۳۰ الماس از تغییر هدیه بازی به دست می آوریم:

SBgameHacker 3.1 (8)

حالا عدد ۳۰ را در نرم افزار جستجو کرده:

SBgameHacker 3.1 (9)

می بینید که نتایج تابع ۳۰ بار دیگر مشخص می شود که باز هم عددی زیاد و بزرگ است  . مقداری بازی کرده تا خریدی در بازی انجام دهیم که عدد ۳۰ با کسب امتیاز بیشتر شده و و یا با خرید در بازی کمتر شود:

SBgameHacker 3.1 (10)

سپس تغییرات الماس را مجددا در نرم افزار جستجو کرده و عملیات مدیفای را همانند بالا انجام می دهیم . یک مقدار بازی کنید ، تعداد الماس های شما به یک باره به عدد ۹۹۸۹ افزایش می یابد:

SBgameHacker 3.1 (11)

در رابطه با بازی castlestorm پیشنهاد می کنیم اعداد شما از ۹۹۹۹ برای هر تابع سکه و الماس بالاتر نرود چرا که گرفتار قسمت فتح مراحل و عدم توانایی انجام ادامه بازی خواهید شد.

 نکته مهم: متاسفانه برنامه SB Game Hacker بر روی اندروید ۵٫۰+ کارایی ندارد و نسخه جدیدی نیز منتشر نشده است. برای اندروید ۵ به بالا از برنامهگیم گاردین استفاده کنید.

کپی رایت : منبع آموزش سایت apktops می باشد.

توضیحات دانلود:

لینک دانلود پارت ۱ نسخه عمومی برای تمامی گوشی های اندروید میباشد.

لینک دانلود پارت ۲ نسخه X86 برای پردازنده های معماری اینتل میباشد.

مطالعه بیشتر